Застосування штрафів для власників "євроблях" відкладаємо до 1 січня - Гончарук


Кабінет міністрів України ухвалив рішення не застосовувати штрафні санкцій за порушення умов митного ввезення автомобілів на іноземній реєстрації до знаходження "адекватного рішення"

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час брифінгу за підсумками засідання, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает 36kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Ми сьогодні ухвалили рішення, що до моменту, поки ми не знайдемо адекватне рішення як вийти з цієї ситуації, ми надаємо розпорядження органам поліції не застосовувати штрафні санкції (до власників таких авто — ред.)”, — сказав Гончарук.

Самого розпорядження на сайті Кабміну поки що немає.

Читайте також: Кінець "євроблях": в Україні почали карати за нерозмитнені авто, але це може тривати недовго

  • Нагадаємо, це не перше відтермінування покарання за порушення порядку ввезення автомобілів на єврономерах.
  • Так звані закони про “євробляхи” парламент схвалив у цілому ще 8 листопада 2018 року.
  • Пільговий період розмитнення авто на іноземній реєстрації тривав упродовж трьох місяців до 22 лютого 2019 року. Протягом цього часу власники "євроблях" могли отримати українські номери, заплативши половину стандартного акцизного збору.
  • Втім наприкінці травня Верховна Рада відтермінувала запровадження штрафів для власників нерозмитнених "євроблях" на три місяці.
  • 22 серпня в Україні запроваджено нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів митних режимів тимчасового ввезення і транзиту.
  • 12 вересня Рада проголосувала підтримала законопроєкт про чергове відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення автомобілів на єврономерах у цілому — до 22 листопада 2019 року.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/uryad_vidklav_shtrafy_dlya_yevroblyakheriv_do_2020_roku”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя